Ilze Gailīte

CEO, Nekustamo īpašumu aģente

 

Būsim reāli – naudu nopelnīt, smagi strādājot, iespējams visās jomās. Bet var daudz vairāk nopelnīt un gudri to paturēt, investējot nekustamajos īpašumos. Ne velti saka, ka īpašnieki pelna pat miegā. Būt par aģentu – man tas nav tikai darbs. Tas ir dzīvesveids! Mīlu to sajūtu, kas pārņem pēc veiksmīga darījuma. Patīk, ka man apkārt ir veiksmīgi, spēcīgi, interesanti cilvēki. Nav vienādu darījumu – katrs klients ir īpašs; katrs darījums – atšķirīgs. Nepārtraukti mācīties, augt, attīstīties. Katrs zaudējums ir mācība, katra uzvara – ir balva. Tiekamies Rīgas ielās!

more details

Dagmāra Niedra

Nekustamo īpašumu aģente

 

Rīga ir mana mīlestība. Esmu te dzimusi un nodzīvojusi vairākas desmitgades. Rīga ir aristoktātiski skaista un mājīga vienlaikus – tik pateicīga dzīvošanai, darbam un arī izklaidēm! Ja vēlies, nāc – kopīgi atradīsim arī Tev mājokli Rīgā vai tās tuvumā!

more details

Ilze Krone

Nekustamo īpašumu aģente

 

Man patīk uzvarēt (savu klientu labā) un dzirdēt potenciālo klientu “Jā”!
Izvairos no vārdiem – Nē, Nevaru, Negribu – tie nogalina sapņus, lieliskas idejas un izbeidz jebkuras sarunas.
Mani klienti ir ar ambīcijām un zina, ka drosmīgi un gudri spēšu viņus pārstāvēt, spēšu uzrunāt un sadarboties ar jebkuru, ja vien tas ir mana klienta interesēs.
Labākais laiks, lai realizētu nekustamo īpašumu vai investētu šajā nozarē ir… TAGAD! Esi pirmais un negaidi “labākus laikus”!
Un, ja mēs esam uz viena viļņa un arī Tu vēlies veiksmīgu sadarbību, būšu priecīga saņemt no Tevis ziņu par investīcijām un realizēšanas iespējām nekustamo īpašumu jomā.

more details

Ēriks Ušackis

Nekustamo īpašumu aģents

 

Ik dienas es iemācos, ko jaunu un pilveidoju sevi. Man patīk sajūta, ka spēju kādam citam palīdzēt vai viņu atbalstīt. Nekustamie īpašumi ir izcila vieta, kur varu apvienot abus, gan apgūt prasmes, lai būtu labāks savā jomā, gan lai palīdzētu citiem nekustamā īpašuma jomā.

more details